חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close

  מכשיר קשירה חשמלי נטען D19

  מכשיר קשירה חשמלי נטען D19 הוא מכשיר קשירה משולב משולב לביצוע מתיחה/הידוק קשירה וחיתוך של סרטי קשירה פוליאסטר ופוליפרופילן (PP/PET) ברוחב 11-19 מ"מ ללא קליפסים. זהו מכשיר קשירה עוצמתי המיועד לאריזה של מטענים סטנדרטים וכן משקלים כבדים עם סרט קשירה בעובי של 0.4-1.2 מ"מ. מכשיר קשירה חשמלי נטען D19 מתאים גם לשמש כמכשיר קשירה למשטחים והוא קל להפעלה ביד אחת ובעל כוח מתיחה 60-4000N ליצירת מארז יציב ועמיד. משקל המכשיר 4.72 ק"ג.
  ₪ 9,126.00כולל מע"מ
  i h

  היתרונות של מכשיר קשירה חשמלי נטען D19

  מכשיר קשירה חשמלי נטען D19 הוא בעל יתרונות בולטים על פני מכשיר קשירה ידני סטנדרטי ומספק אפשרות לאריזה יעילה של מגוון רחב של מארזים כולל אפשרות שימוש כמכשיר קשירה למשטחים.

  מכשיר קשירה חשמלי נטען זה פועל על סוללה Pp 4000 שמספקת טווח עבודה ממושך ומתאימה לקשירת חבילות, מארזים ומשטחים בקצה פס ייצור, משלוחים, מרכזים לוגיסטים.

  היתרון של מכשיר קשירה חשמלי נטען הוא ורסטיליות השימוש והאפשרות לאריזת מארזי קרטון מצד אחד ושימוש כמכשיר לקשירת משטחים מצד שני.

  יתרון בולט נוסף של מכשיר קשירה חשמלי נטען משולב הוא ביצוע קל, פשוט ויעיל של כל פעולות הקשירה באופן אוטומטי ביד אחת ללא קליפסים.

  מחפשים מכשיר עם כוח מתיחה פחות עוצמתי ? מכשיר קשירה חשמלי נטען J13/16 מספק לכם כושר מתיחה של 60 -2800N.

  מאפיינים נוספים של מכשיר קשירה חשמלי נטען D19

  חלון תצוגה דיגיטלי מציג לכם את זמן החיבור והלחמת סרט הקשירה וכן את עוצמת המתיחה שהמכשיר מכוון אליו.

  שתי בטריות עוצמתיות 4000mAh עם זמן טעינה מלא של 100 דקות מאפשר עבודה רציפה לאורך זמן.

  מכשיר קשירה חשמלי נטען D19 עשוי חומרים עמידים הן מפני פגיעות פיזיות, חשיפה לחום והן בפני קורוזיה ומיוצר בטכנולוגיות מתקדמות, מיועד לשימוש ממושך.

  ניתן להשתמש במכשיר קשירה חשמלי נטען D19 בכל תחומי המשק, תעשייה, מסחר, משלוחים ואפילו לחקלאות ועוד.

  0.0 0
  הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
  *
  *
  • גרוע
  • מעולה
  *
  *
  *
  *