חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close
  RSS

  בלוג

  ייצור קרטונים לפי מידה
  תגובות (0) ייצור קרטונים לפי מידה
  ייצור קרטונים לפי מידה מאפשר לייצר אריזות קרטון אשר נותנות מענה המותאם באופן המיטבי הן למוצר עצמו, והן למטרת האריזה, אחסון, קרטונים למשלוחים, כולל התחשבות ברמת ההגנה הנדרשת ושיקולי מיתוג וקידום.
  אריזות קרטון ממותגות
  תגובות (0) אריזות קרטון ממותגות
  אריזות קרטון ממותגות אכן מספקות מספר יתרונות משמעותיים לעסקים בכל תחומי המסחר כמעט והזמנה של אריזות ממותגות ישירות ממפעל קרטונים המספק שירות הדפסה על קרטונים מאפשר ללקוח להתאים את המוצר בצורה המיטבית למוצרים ומטרת השימוש באריזות קרטונים.
  חומרי אריזה למשלוחים
  תגובות (0) חומרי אריזה למשלוחים
  מטיריאלס שיווק ישיר של פתרונות אריזה ועיטוף למשלוחים ואריזות הגנה לשילוח מקומי ולחו"ל. רכישה ישירה און ליין של חומרי אריזה למשלוחים ליחידים וחברות לכל תחומי המשק אריזות הגנה למוצרים ומארזים בכל גודל.
  אריזות למשלוחים קטנים
  תגובות (0) אריזות למשלוחים קטנים
  מחפשים אריזות למשלוחים קטנים ולא מצאתם את האריזה המתאימה בדיוק למוצר שלכם? לבירורים על במידות מיוחדות פנו אלינו בטלפון: 03-535-4483 או דרך דף יצירת קשר.
  אריזות למשלוחים ב-eBay
  תגובות (0) אריזות למשלוחים ב-eBay
  אריזות למשלוחים ב-eBay - מחפשים אריזות לאיביי - Packaging for eBay ולא מצאתם את האריזה המתאימה בדיוק למוצר שלכם? לבירורים ואריזות לאיביי במידות מיוחדות פנו אלינו בטלפון: 03-535-4483 או דרך דף יצירת קשר.
  סרט אבטחה - Tamper evident tape
  תגובות (0) סרט אבטחה - Tamper evident tape
  סרט אבטחה - Tamper evident tape הינו סרט ייעודי אשר מאפשר לכם לארוז כל משלוח (קטן כגדול) באופן שאינו מאפשר פתיחה וסגירה חוזרת ללא השארת סימנים ברורים להוכחת פתיחה לא מורשית.
  חנות אונליין לרכישת מעטפות פקינג ליסט
  חנות אונליין לרכישת מעטפות פקינג ליסט
  כאשר אנו מחפשים מעטפות פקינג ליסט לעסק אנו מחפשים מוצר איכותי, שיגיע אלינו בכמות הנדרשת ובמהירות שאנו צריכים. עשינו את כל המאמצים לענות על רוב הצרכים הקיימים בשוק היום. במטריאלס תוכלו למצוא פקינג ליסט שקופות, חזקות, עמידות במים - וכמובן במחיר הכי נמוך בארץ. שימו לב, אם אתם צריכים גודל ספציפי שלא מצאתם באתר או בכתבה - פנו אלינו לשאר הדגמים הקיימים במלאי.
  סרטי הדבקה מודפסים
  תגובות (0) סרטי הדבקה מודפסים

  סרטי הדבקה עם לוגו במחירי יבואן

  סרט הדבקה חזק במיוחד עם לוגו או סימן מסחרי של החברה, סרט הדבקה מודפס בצבע אחד, שניים או שלושה צבעים.

  סרטי הדבקה מודפסים PVC - המחירים הנמוכים בישראל. אנו מספקים לכם סרטי הדבקה עם לוגו חברה או סממן קד"מ אחר. הדפסת סרטי הדבקה בצבע אחד, שניים או הדפסה בשלושה צבעים. סר...