חיפוש
כל הקטגוריות
  Menu Close

  סרטי קשירה

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  סרטי קשירה ידניים

  סרטי קשירה ידניים 12 מ"מ

  סרט קשירה ידני ברוחב של 12 מ"מ.
  ₪ 159.12כולל מע"מ
  סרטי קשירה ידניים

  סרט קשירה ידניים פוליפרופילן שחור 15 מ"מ

  סרט קשירה פוליפרופילן שחור, מוצר אריזה חזק וחסכוני משמש לאיגוד ואריזה של מוצרים גדולים ובינוניים בעל חוזק מתיחה גבוה. אינו מתרחב, ונשאר מתוח על המוצר ללא השפעה מתנאי מזג אויר,עמיד לגשם. עם כמות מינימלית של סרט קשירה ניתן לאגוד בחוזקה משטחים גדולים, ארגזים ומוצרים גדולים שמיועדים לשילוח ואחסון. סרט קשירה ידני מפוליפרופילן חזק, אינו משאיר לכלוך על המוצר, אינו נרקב או מקבל חלודה, ואין לו קצוות חדים שיכולי לפגוע במוצר או במי שמשתמש בסרט עצמו, ולמרות כל היתרונות עדיין יכול לקשור מוצר ברמת חוזק מקסימלית ללא התארכות והתרופפות של הסרט. סרט קשירה פוליפרופילן ניתן למיחזור. סרט קשירה משמש לתעשיות השימורים, לתעשיות הקרטונים, לבידי עץ, למחסנים לוגיסטיים, מוצרי מזון, משקאות, טקסטיל, יצרני צינורות תעשייה ועוד.. כדי להשתמש בסרט קשירה צריך אביזרים נוספים - עגלה לסרט קשירה, מותחן כדי למתוח את הסרט על גבי המוצר, צבת וקליפסים או להשתמש במכשיר חשמלי נייד שמותח ומלחים את הסרט קשירה - שחוסך ומקל משמעותיות על העבודה עם הסרט קשירה. השימוש במכשיר החשמלי בא במקום המותחן הצבת והקליפסים.
  ₪ 159.12כולל מע"מ
  סרטי קשירה ידניים

  סרט קשירה ידני 19 מ"מ

  סרט קשירה ידני חזק, עמיד בפני גשמים וטמפרטורות גבוהות, נוח וקל לשימוש. מיועד עבור סגירת קרטונים, ארגזים וכד' בצורה ידנית או ע"י מותחן. מתאים למפעלים, חברות שינוע והובלה, תעשיות ועוד...
  ₪ 159.12כולל מע"מ
  סרטי קשירה למכונות

  סרט קשירה למכונה - לבן 12 מ"מ

  סרט קשירה למכונה חצי אוטומטית, מתאים לשימוש במפעלים, חברות הובלה, חנויות וכד'. סרט קשירה בצבע לבן איכותי, חזק ועמיד במיוחד.
  ₪ 161.46כולל מע"מ
  סרטי קשירה למכונות

  סרט קשירה למכונה - לבן 9 מ"מ

  סרט קשירה לבן למכונה חצי אוטומטית, סרט חזק ועמיד בפני טמפרטורות שונות, מיועד עבורה איגוד חזק של ארגזים, קרטונים, חבילות ועוד. סרט קשירה שימוש בעיקר עבור מפעלים, משקים, חברות הובלה וכד'.
  ₪ 161.46כולל מע"מ
  Polyester tying tape

  סרט קשירה פוליאסטר 19 מ"מ

  סרט קשירה פוליאסטר - סרט חסכוני, חזק ועמיד בפני טמפרטורות שונות. הסרט אינו מתרחב ומיועד עבור איגוד של ארגזים ומשטחים כבדים מאוד. סרט קשירה פוליאסטר משמש בעיקר, מפעלים, תעשיות, חברות הולה וכד'.
  החל מ ₪ 196.56כולל מע"מ
  Polyester tying tape

  סרט קשירה פוליאסטר 16 מ"מ

  סרט קשירה פוליאסטר - סרט חזק במיוחד ועמיד בפני גשמים, קרינת UV ובפני עומסים גדולים במיוחד. משמש בעיקר לאיגוד של קרטונים, ארגזים, חבילות, משטחים וכד' בצורה בטוחה וחזקה במיוחד. היתרון הגדול של סרט קשירה פוליאסטר שהוא יכול להחליף סרט קשירה ממתכת, לעומת סרט ממתכת הפוליאסטר קל במשקלו ונוח יותר לתפעול, אינו מחליד או נרקב ואין לו קצוות חדים שיכולים לפגוע במי שמשתמש בו
  החל מ ₪ 196.56כולל מע"מ